مقایسه املاک

مقایسه

اخبار

ییلاق سوچاله

ییلاق سوچاله

ییلاق سوچاله در ۲۵ کیلومتری جنوب ماسال و در ارتفاع ۱۸۰۰ متری از سطح دریا واقع است. به جز هتل تازه‌ساز این روستای ییلاقی، بقیه خانه‌ها چوبی هستند و اجازه ساخت خانه با مصالح در این ناحیه داده نمی‌شود. این روستای زیبا شبکه برق ندارد و روشنایی و سایر نیازها به وسیله موتور برق تامین می‌شود. قدم زدن عصرگاهی در مراتع ییلاق بسیار لذت‌بخش است. همچنین اگر خوش‌شانس باشید، مناظر مه‌گرفته و ابری این روستا را تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای شما رقم خواهند زد.

ییلاق سوچاله

ییلاق سوچاله

ماسال به بهشت گم‌شده گیلان معروف است. شهری در استان گیلان که در کنار کوه‌های تالش واقع شده‌ و طبیعت زیبایی دارد.فاصله ‌ماسال از شهر تالش ۶۰ کیلومتر است و با رشت از راه صومعه‌سرا ۵۵ کیلومتر فاصله دارد.

غارطبیعی آویشو شاندرمن، آبشار وَزَن، منطقه جنگلی طاسکو، سورکوم، آری دول، شالماء، چسلی، ییلاق تلارگاه، ییلاق خندیله پشت، ییلاق بیلگاه دول، ییلاق مورجونه ییلاق، اسپی دشت، ییلاق رشته پشت، ییلاق مولومه بند، ییلاق شنبه راه، ییلاق اولسبلنگاه، ییلاق واشیار، ییلاق سی فی، ییلاق نمنه پشت، ییلاق سوچاله، ییلاق دشته و دریاچه خشکه دریا بخشی از از مناطق طبیعی و گردشگری این منطقه محسوب می‌شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین الا رزرو کن